ششمین دوره نمایشگاه بین المللی OMAN PLAST

نمایشگاه عمان پلاست

ششمین دوره نمایشگاه OMAN PLAST امسال رویدادی سه روزه است که از ۱۵ تا ۱۷ آوریل ۲۰۱۹ مصادف با ۲۶ تا ۲۸ فروردین ماه سال ۱۳۹۸ هجری شمسی برگزار خواهد شد.

عمان پلاست، یک نمایشگاه بین المللی پلاستیک، لاستیک، پتروشیمی، مواد شیمیایی، کود، بازیافت، چاپ و بسته بندی صنعتی است. این نمایشگاه به صورت سالیانه برگزار می گردد.

ششمین دوره نمایشگاه بین المللی عمان پلاست رویدادی سه روزه است که نقش بسیار مهمی در توسعه اقتصاد منطقه ایفا می کند. در این نمایشگاه آخرین تکنولوژی ها، فناوری ها، ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز برای تولید پلاستیک و استفاده در صنعت پتروشیمی به نمایش درخواهد آمد.

این نمایشگاه یک پلت فرم برای پیشبرد و توسعه این صنایع در عمان و منطقه را در اختیار غرفه گذاران و بازدیدکنندگان می گذارد. این پلت فرم، شرایط برای گسترش نقش همه بازیگران بین المللی و منطقه ای مهیا می کند و به همه آنها یاری می رساند تا ارتباطات جدیدی را با شرکت ها و گروهها از همه شیوه های زندگی برقرار کنند.

عمان پلاست، یک محل تجمع جامع برای برقراری ارتباطات مناسب کاری و صنعتی با همتایان آینده و کاربران نهایی محصولات غرفه گذاران است.

دوره گذشته نمایشگاه بین المللی عمان پلاست، در سال ۲۰۱۸ برگزار شد میزبان بیش از ۳۰۰۰ هزار نفر مخطاطب حرفه ای از کشورهای مختلفی نظیر بحرین، جمهوری چک، چین، مصر، فرانسه، گرجستان، آلمان، هند، ایران، عراق، ایتالیا، نیجریه، پاکستان، قطره، عربستان سعودی، سلطان نشین عمان، تایون، ترکیه، امارات متحده عربی، بریتانیا و یمن بود.

بیش از ۴۵ درصد از بازدیدکنندگان دوره گذشته عمان پلاست از داخل این کشور و ۵۵ درصد باقی مانده از کشورهای مذکور در این نمایشگاه شرکت کرده و از آن دیدن نمودند.

گروه های کالایی نمایشگاه OMANPLAST 2019 :

مواداولیه، مواد شیمیایی، کود
ماشین آلات بسته بندی پلاستیک و تجهیزات، خدمات
ماشین فرآیندی و پردازش پلاستیک
ماشین آلات و کارخانه برای تزئین، چاپ، بسته بندی، علامت گذاری
تولید کنندگان و تامین کنندگان مواد اولیه پلاستیک
محصولات پلاستیکی نهایی
تجهیزات تولید لاستیک
تجهیزات برای پیش پردازش و بازیافت
قالب

شرکت های ایرانی باید به سلطان نشین عمان به عنوان مهمترین شریک ایران در حاشیه جنوبی خلیج فارس بنگرند، روابط سیاسی نزدیک و دوستانه تهران و مسقط، به حضور کارآفرینان و صاحان کسب و کار ایرانی در بازار پلاستیک عمان بسیار کمک می نماید. فاصله کم و روابط دوستانه دو کشور، صادرات به عمان را برای تولیدکنندگان کشورمان مقرون به صرفه و تهسیل می نماید. بازار عمان به نسبت سایر بازارهای حاشیه جنوبی خلیج فارس، بازار تازه تر و دارای پتانسیل رشد بیشتر است، و با در نظرداشت همه این مزایا، باید به بازار عمان به عنوان یک بازار رو به رشد نگریست و اجازه نداد مانند تمام بازارهایی که تا امروز از دست بخش خصوصی کشور رفته است، بازار عمان نیز به همان سرنوشت دچار گردد. به ویژه در حوزه خدمات، کشور عمان محل مناسبی برای ارایه دهندگان انواع خدمات صنعتی است.

اشتراک گذاری