هیات رئیسه کمیسیون‌های اتاق بازرگانی تهران مشخص شدند

انتخابات هیات رئیسه کمیسیون‌های اتاق بازرگانی تهران انجام شد.

به گزارش شیمی نیوز؛ در انتخابات هیات رییسه کمیسیون تسهیل تجارت و توسعه صادرات اتاق تهران که روز یکشنبه برگزار شد، محمد لاهوتی با کسب اکثریت آرا به عنوان رییس این کمیسیون برگزیده شد. همچنین مهدی شریفی نیک نفس و افروز بهرامی نیز با رای اعضای این کمیسیون بر کرسی نواب رییس تکیه زدند .

طی این انتخابات ،ابتدا ۱۴ نفر حاضر بودند ومحمد لاهوتی، عضو هیات نمایندگان اتاق تهران و رییس کنفدراسیون صادرات ایران تنها کاندیدای ریاست این کمیسیون بود که با ۱۳رای و کسب اکثریت آرا به ریاست این کمیسیون رسید.

مهدی شریفی نیک نفس، عضوهیات نمایندگان اتاق تهران و افروز بهرامی، مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات و نماینده دولت در هیات نمایندگان اتاق تهران نیز به عنوان کاندیدای احراز پست نایب رییسی معرفی شدند که شریفی نیک نفس با ۱۲ رای به عنوان نایب رییس اول و بهرامی با ۱۱ رای به عنوان نایب رییس دوم برگزیده شدند.

کمیسیون انرژی و محیط‌زیست

پدیدار بر کرسی ریاست ماند

انتخابات هیات رییسه کمیسیون انرژی و محیط‌زیست اتاق تهران با حضور اکثریت اعضا برگزار شد و با رأی فعالان اقتصادی، رضا پدیدار برای دومین دوره پیاپی به عنوان رییس این کمیسیون انتخاب شد. جلسه انتخاب اعضای هیات رییسه کمیسیون انرژی و محیط‌زیست اتاق تهران روز یکشنبه برگزار شد و طی رأی‌گیری اعضا، رییس و نواب رییس این کمیسیون برای فعالیت در یک دوره دو ساله انتخاب شدند. رضا پدیدار تنها نامزد ریاست بود که با کسب ۱۲ رأی بر کرسی ریاست نشست و حمیدرضا صالحی با ۱۲ رأی و بهزاد حضرتی با ۶ رأی به ترتیب به عنوان نایب رییس اول و نایب رییس دوم کمیسیون انرژی و محیط‌زیست اتاق تهران انتخاب شدند.

کمیسیون کشاورزی و صنایع تبدیلی

ابقای زرگران بر کرسی ریاست

با حضور رییس اتاق تهران و نمایندگان فعالان اقتصادی، انتخابات هیات رییسه کمیسیون کشاورزی و صنایع تبدیلی اتاق تهران برگزار و با رأی اعضا، کاوه زرگران برای یک دوره دو ساله به عنوان رییس این کمیسیون انتخاب شد. کاوه زرگران که در دوره قبل نیز ریاست کمیسیون کشاورزی اتاق تهران را برعهده داشت، طی انتخاباتی که روز یکشنبه جاری برگزار شد، با ۹ رأی اعضای این کمیسیون، اعتماد دوباره نمایندگان بخش خصوصی برای هدایت این کمیسیون را به دست آورد. همچنین با رأی اعضای کمیسیون، محمدرضا فرشچیان و مهدی معصومی اصفهانی به ترتیب به عنوان نایب رییس اول و دوم کمیسیون کشاورزی و صنایع تبدیلی اتاق تهران برای دوره دو ساله پیش رو انتخاب شدند.

کمیسیون اقتصاد سلامت

رأی اعتماد دوباره فعالان اقتصادی به نجفی‌عرب

اعضای کمیسیون اقتصاد سلامت اتاق تهران با رأی اعتماد مجدد به محمود نجفی‌عرب، وی را به عنوان رییس این کمیسیون در دوره نهم هیات نمایندگان اتاق تهران انتخاب کردند. در انتخابات هیات رییسه این کمیسیون که جمعی از اعضای هیات نمایندگان اتاق تهران و نمایندگان چندین تشکل اقتصادی حوزه سلامت در آن حضور داشتند، محمود نجفی‌عرب با کسب ۹ رأی و اکثریت آرا، به عنوان رییس کمیسیون اقتصاد سلامت انتخاب شد. وی در دوره هشتم هیات نمایندگان اتاق تهران نیز ریاست این کمیسیون را برعهده داشت. همچنین ابوالفتح صانعی رییس هیات مدیره اتحادیه بازرگانان تجهیزات پزشکی و خانم هاله حامدی‌فر عضو هیات نمایندگان اتاق تهران، با رأی اعضا به ترتیب به عنوان نایب رییس اول و دوم انتخاب شدند.

درحال به روز رسانی


منبع: روابط عمومی اتاق تهران

اشتراک گذاری