کیفیت، اصلی مهم در شرکت آریا پلیمر پیشگام

شرکت آریا پلیمر

شرکت آریا پلیمر تولیدکننده مستربچ های افزودنی، سازگارکننده‌های مالئیک انیدرید و چسب‌های بین لایه‌ای برای تولید فیلم های چندلایه ای و لوله های چندلایه ای می باشد، فعالیت دارد.

به گزارش شیمی نیوز؛  منصور مزروعی کارشناس بازرگانی شرکت آریا پلیمر پیشگام در حاشیه سیزدهمین نمایشگاه ایران پلاست گفت‌وگویی با خبرنگار شیمی‌نیوز داشته که در ادامه مشاهده می‌کنید.

لطفا شرکت آریا پلیمر را معرفی کنید.

شرکت آریا پلیمر تولیدکننده مستربچ های افزودنی و سازوکارهایی که برای استفاده در چسب‌های بین لایه‌ای برای تولید فیلم های چندلایه ای و لوله های چندلایه ای می باشد، فعالیت دارد.

شرکت آریا پلیمر در سال ۱۳۸۷ با حضور فارغ التحصیلان دوره های تحصیلات تکمیلی با تمرکز بر استفاده از تکنولوژی های جدید دنیا به ویژه نانو تکنولوژی فعالیت خود را آغاز نموده است.

بزرگ ترین دستاورد شرکت درطی این سال‌ها چه بوده است؟

شرکت آریا پلیمر جز معدودترین تولیدکنندگان سازگارکننده ها در این صنعت است و در خصوص محصول برتر این شرکت از محصولات نانو می توان نام برد که مجوز و سرتیفیکت های نانو  مقیاس را دارد.

مواد اولیه شرکت از کجا تهیه می شود؟

مواد اولیه شرکت از بورس کالا تهیه می‌شود .

 شرکت آریا پلیمر

 

با توجه به سهمیه بندی مواد در بورس کالا میزان دریافتی مواد اولیه پاسخگوی نیازهای شرکت است؟

بله درحال حاضر متناسب با نیازهای ما است. ولی احتمال دارد در آینده کمی با مشکل مواجه شویم. و در حال حاضر برای تهیه مواد وارداتی مشکل داریم.

وضعیت رقابتی شرکت را در مقایسه با دیگر شرکت‌ها چگونه می‌بینید؟

محصول اصلی شرکت آریا پلیمر تولید سازگارکننده‌های تخصصی جدید بر پایه پلی پروپیلن و تولید محصولات با  اکستروژن های ری اکتیو است که کمتر شرکتی در این زمینه فعالیت دارد از این جهت شرکت آریا پلیمر کم رقیب است و با کیفیت به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

خریداران تمایل دارند نمونه خارجی محصولات شرکت را استفاده کنند یا نمونه ایرانی؟چرا؟

تا یکی دو سال پیش نمونه‌های خارجی مطرح بودند ولی امسال نمونه‌هایی تولید کردیم که همان خواص نمونه‌های خارجی را دارند. در حال حاضر کسانی که از مواد وارداتی استفاده می‌کردند از نمونه های ما استفاده می‌کنند.

شرکت خدمات پس از فروش هم ارائه می‌دهد؟

خدمات پس ازفروش شرکت به بحث علمی، فنی، بازرگانی و اعتمادسازی برمی گردد و اگر محصولات ما نسبت به قبل تغییری داشته باشد یا مشتری ناراضی باشد می تواند محصول را برگرداند و پولشان را پس بگیرند.

شرکت آریا پلیمر در امر صادرات فعالیت دارد؟

بله درگذشته به چین صادرات داشتیم و در حال حاضرکمیته صادرات را تقویت کرده‌ایم تا به روسیه و یک سری کشورهای دیگر صادرات را شروع کنیم.

نمایشگاه امسال ایران پلاست راچگونه بررسی می‌کنید؟

نمایشگاه امسال برای شرکت ما با بازخورد خوب و استقبال عالی به همراه بود و تفاوتی که‌با سال های گذشته داشت، جداسازی پاویون انجمن دانش‌بنیان بود.

لطفا در خصوص پاویون انجمن دانش بنیان بیشتر توضیح دهید.

در نمایشگاه امسال، انجمن به شرکت‌های عضو یک پاویون به علت برندسازی و تبلیغات و مراجعه بازدیدگنندگان به غرفه های دانش بنیان اختصاص داد.

وی در پایان گفت‎وگو به خبرنگار شیمی‌نیوز گفت: نمایشگاه ایران پلاست امسال تفاوتش نسبت به سال گذشته در این بود که خریداران بیشتر به دنبال کیفیت بودند تا مواد اولیه ارزان و بی کیفیت و اگر تولیدکنندگان از نظر ارزی تامین شوند دیگر مشکلی نخواهند داشت.

 

اشتراک گذاری