آماده تامین نفت سفید مردم و صنایع هستیم

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه از آمادگی این شرکت برای تامین سوخت زمستانی مشترکین نفت سفید و همچنین صنایع خبر داد.

به گزارش شیمی نیوز؛ فریدون یاسمی  با اشاره به فراررسیدن فصل سرما و افزایش مصرف سوخت خصوصا نفت سفید، گفت: آمادگی لازم برای تامین نفت سفید مشترکین را داریم و حدود ۴۰۰ فروشندگی که عمدتا در روستاها هستند، در این زمینه مشارکت دارند.

وی با اشاره به اینکه از این پس دریافت سهمیه نفت سفید مشترکین از طریق کارت‌های بانکی میسر خواهد شد، عنوان کرد: از امروز(۱۶ آبان) این طرح را به صورت پایلوت در کنگاور و سنقر اجرا می‌کنیم و پس از آن به تدریج در سایر شهرستان‌های استان دریافت سوخت از طریق کارت بانکی فراهم خواهد شد.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه همچنین از اجرای راستی آزمایی مشترکین نفت سفید با هدف جلوگیری از هدررفت سوخت یاد کرد و ادامه داد: بعد از اجرای این کار آمار مشترکین را می‌توان به صورت دقیق اعلام کرد.

یاسمی اظهار کرد: آمادگی لازم برای تامین سوخت صنایع نیز وجود دارد و هماهنگی‌های لازم را نیز در این زمینه با شرکت گاز انجام دادیم.

وی در ادامه از مصرف بیش از ۳۴ میلیون و ۱۴۳ هزار لیتر نفت سفید توسط مشترکین خانگی در استان کرمانشاه در هفت ماهه امسال یاد کرد و گفت: این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود ۲۳ درصد رشد داشته است.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه تاکید کرد: اگر مصرف پتروشیمی‌ها را نیز اضاف کنیم این میزان به حدود ۱۷۹ میلیون و ۵۷۰ هزار لیتر می‌رسد.

یاسمی گفت: ذخیره مناسبی در زمینه فرآورده‌های نفتی در استان داریم و کمبودی نداریم.


منبع: دیدار

اشتراک گذاری