افتتاحیه سومین نمایشگاه بین المللی مواد و صنایع شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی با حضور شیمی بازار

مراسم افتتاحیه سومین نمایشگاه بین المللی مواد و صنایع شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی در تاریخ ۲۱ آبان ماه با حضور جمعی از رؤسای محترم اتحادیه‌ها و حضور غرفه‌های شرکت کننده در مجتمع نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار شد.

به گزارش شیمی نیوز؛ مراسم افتتاحیه سومین نمایشگاه بین المللی مواد و صنایع شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی در تاریخ ۲۱ آبان ماه با حضور جمعی از رؤسای محترم اتحادیه‌ها و حضور غرفه‌های شرکت کننده در مجتمع نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار شد.

این نمایشگاه بین المللی با اهدافی همچون معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های کشورمان در حوزه صنایع شیمیایی و آزمایشگاهی از ابعاد مختلف اعم از تولید ماشین‌آلات، مواد اولیه، تجهیزات و خدمات وابسته، ایجاد ارتباط مستقیم بین تولید و تامین‌کنندگان مواد و تجهیزات شیمیایی و آزمایشگاهی با مصرف کنندگان، عرصه آخرین پیشرفت‌های صنعتی توسط شرکت‌های پیشرو بین‌المللی، ایجاد فضایی برای تعامل بین فعالان حوزه صنایع شیمیایی و آزمایشگاهی از قبیل تولیدکنندگان، بازرگانان، ارائه‌کنندگان خدمات و توزیع‌کنندگان و همچنین ایجاد بستری جهت تعامل هر چه بیشتر نهادهای علمی و پژوهشی کشور با صنعتگران داخلی و خارجی فعالیت خود را از تاریخ ۲۱ آبان ماه با این مراسم افتتاحیه آغاز کرد.

در این مراسم، جمعی از سران و رؤسای اتحادیه‌ها از جمله جناب آقای دکتر شوکتی، کارگروه وزارت کشور، ریاست محترم اتاق اصناف تهران، جناب آقای فراهانی، ریاست محترم اتحادیه قنادها، مهندس معتمد، ریاست محترم اتحادیه شوفاژ و تهویه، مهندس معتمد، ریاست محترم اتحادیه پیچ و مهره، جناب آقای مهری، رئیس پلیس اداره مبارزه با مواد مخدر تهران، جناب سرهنگ بخشنده، ریاست محترم اماکن کل کشور، جناب سرهنگ رضادوست و جناب آقای فرزین از پارلمانی مجلس حضور داشتند و مراسم افتتاحیه این نمایشگاه را با حضور غرفه‌ها برگزار کردند.
همچنین آقای قاسم نوده فراهانی، رییس محترم اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی تهران، با بازدید از غرفه‌های مختلف و حضور در مراسم افتتاحیه نقش چشم‌گیری در نشان دادن لزوم توجه به صنایع شیمیایی و پیشرفت قابل‌توجه آن‌ها در طی سال‌های اخیر داشتند.
فعالیت این نمایشگاه از تاریخ ۲۱ آبان ماه آغاز گردید و تا تاریخ ۲۴ آبان ماه ادامه خواهد داشت. علاقه مندان می‌توانند در این تاریخ از ساعت ۱۰ الی ۱۷ از نمایشگاه بین المللی مواد و صنایع شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی در مکان مجتمع نمایشگاهی شهر آفتاب بازدید نمایند.

شیمی بازار به عنوان شرکت پیشتاز در زمینه خرید و فروش صنایع شیمیایی و به عنوان یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های آنلاین کشور در زمینه خرید مواد اولیه در سومین نمایشگاه بین المللی مواد و صنایع شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی در سالن A4 غرفه D113 حضور خواهد داشت.
تیم شیمی بازار منتظر دیدار شما در این نمایشگاه خواهد بود.

اشتراک گذاری