بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک

به گزارش شیمی‌نیوز: نمایشگاه الکامپ هر ساله در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و همواره یکی از مهمترین نمایشگاه‌ها در زمینه فناوری اطلاعات (IT) است. در این نمایشگاه هرساله شرکت‌های مختلفی از داخل و خارج از کشور  در زمینه‌های شناسایی دستاوردها و پیشرفت های جدید در زمینه IT  و همچنین تسهیل شرایط صادرات تکنولوژی های […]

به گزارش شیمی‌نیوز: نمایشگاه الکامپ هر ساله در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و همواره یکی از مهمترین نمایشگاه‌ها در زمینه فناوری اطلاعات (IT) است. در این نمایشگاه هرساله شرکت‌های مختلفی از داخل و خارج از کشور  در زمینه‌های شناسایی دستاوردها و پیشرفت های جدید در زمینه IT  و همچنین تسهیل شرایط صادرات تکنولوژی های داخلی حضور پیدا می‌کنند. این نمایشگاه که تحت نظر سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور است میزگردهای تخصصی با حضور اساتید برجسته حوزه فناوری اطلاعات داخل و خارج از کشوردر نمایشگاه برگزار می‌کند.

اما آنچه که در سال‌های اخیر توجه همگان را در حوزه IT به خود جلب کرده حضور استارت‌آپ‌های داخل کشور و شرکت‌های این مجموعه ها در این رویداد سالانه است.

سال گذشه حدود ۵۰۰ شرکت داخلی و خارجی( چین، امارات، فرانسه، آلمان، ترکیه، روسیه، هند، تایوان، ایتالیا) و حدود ۳۰۰ استارت‌آپ در این نمایشگاه شرکت کردند.

از جمله موضوعات حاضر در نمایشگاه الکامپ سال گذشته می‌توان به بانکداری الکترونیک، تجارت الکترونیک و دولت الکترونیک، قطعات و تجهیزات موبایل، نرم افزار و سخت افزار، هوش مصنوعی، دیتا سنتر و سیستم های هوشمند، دستگاه ها، ماشین آلات و تجهیزات اداری، رباتیک، اینترنت، اپراتورها، امنیت، شبکه و ارتباطات، تجهیزات دیجیتال قابل حمل، تجهیزات سمعی بصری، آموزش و مشاوره، رسانه و سرگرمی اشاره کرد.

بازدید از این نمایشگاه برای عموم آزاد است اما در این بین بازدیدکنندگان این نمایشگاه بیشتر از افرادی چون متخصصان حوزه IT، سرمایه گذاران حوزه IT، مدیران دولتی سازمان های مرتبط به حوزه IT، علاقه مندان و دانشجویان حوزه IT، شرکت های بازرگانی و بازاریابی، رسانه ها و عموم بودند.

نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک سال ۱۳۹۹ به دلیل شیوع بیماری کرونا با شرایط و ضوابط خاصی ( رعایت فاصله اجتماعی، کنترل میزان حرارت بدن بازدیدکنندگان، کنترل تعداد بازدیدکنندگان و …) برگزار خواهد شد. برای پیش ثبت نام بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ کشور می‌توانید از تاریخ ۲۰ خرداد ماه تا تاریخ ۱۵ تیرماه به سایت http://iran-elecomp.com/ مراجعه کنید.

تا قبل از شیوع بیماری کرونا قرار بر این بود تا نمایشگاه در ۲۴ تا ۲۷ تیرماه برگزار شود اما تاریخ برگزاری نمایشگاه الکامپ ۲۰۲۰ به دنبال شیوع گسترده بیماری کرونا به ۲۸ تا ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹ موکول شد.

اشتراک گذاری