تولید نفت آمریکا ۶۶۹ هزار بشکه در روز کاهش یافت

به گزارش شیمی‌نیوز به نقل از تسنیم: طبق گزارشات ماهانه منتشر شده از شرکت‌ها و میادین نفتی آمریکا، میزان تولیدات نفتی این کشور با کاهش روزانه ۶۶۹ هزار بشکه نفت در ماه آوریل به ۱۲.۰۶ میلیون بشکه در روز رسید. در ماه آوریل که به آوریل سیاه شهرت گرفت میزان تقاضا نفت در بازار جهانی […]

به گزارش شیمی‌نیوز به نقل از تسنیم: طبق گزارشات ماهانه منتشر شده از شرکت‌ها و میادین نفتی آمریکا، میزان تولیدات نفتی این کشور با کاهش روزانه ۶۶۹ هزار بشکه نفت در ماه آوریل به ۱۲.۰۶ میلیون بشکه در روز رسید. در ماه آوریل که به آوریل سیاه شهرت گرفت میزان تقاضا نفت در بازار جهانی به حدی پایین آمد که بسیاری از شرکت‌ها و میادین نفتی در آستانه ورشکستگی قرار گرفتند.

به دنبال این کاهش میزان تولیدات نفتی در ایالت‌های مختلف آمریکا این میزان کاهش متفاوت بوده است. تگزاس، بزرگترین ایالت تولیدکننده نفت این کشور ۳۲۴ هزار بشکه در روز، داکوتا شمالی ۱۹۵ هزار بشکه، خلیج مکزیک هم ۱۶ هزار بشکه کاهش تولیدات را به همراه داشته‌اند. طبق گزارشات منتش شده از اداره اطلاعات آمریکا میزان تولیدات نفتی کشور آمریکا در ماه مارس حدود ۱۲.۷۳ میلیون بشکه در روز بوده است که این میزان ۱۸ میلیون بشکه کمتر از تولیدات نفتی کشور در ماه فوریه است.

تولید گاز و بنزین این کشور هم همانند نفتش تحت تاثیر شیوع کرونا و بی ثباتی بازارهای جهانی قرار گرفت.

منبع: تسنیم

اشتراک گذاری