افزایش تولید محصولات پلیمری روسیه

به گزارش شیمی‌نیوز به نقل از نیپنا: در شرایطی که کرونا تمامی بازارهای جهان را تحت تاثیر خود قرار داده است و باعث بی ثباتی و تزلزل بازارهای مختلف جهانی شده است، صنعت پلیمر و پتروشیمی روسیه رشد چشمگیری داشته است. در ۵ ماه اخیر تولیدات پلیمری کشور روسیه حدود ۱.۲ درصد افزایش داشته است […]

به گزارش شیمی‌نیوز به نقل از نیپنا: در شرایطی که کرونا تمامی بازارهای جهان را تحت تاثیر خود قرار داده است و باعث بی ثباتی و تزلزل بازارهای مختلف جهانی شده است، صنعت پلیمر و پتروشیمی روسیه رشد چشمگیری داشته است.

در ۵ ماه اخیر تولیدات پلیمری کشور روسیه حدود ۱.۲ درصد افزایش داشته است و این می‌تواند خبر خوبی برای صنعت پلیمر و پتروشیمی این کشور باشد، طی گزارشات منتشر شده از موسسه ام‌آر‌سی دیتا اسکورپ در سال جاری نسبت به سال گذشته ۱.۲ درصد رشد تولید محصولات پلیمری داشته‌ایم. این موسسه که شریک موسسه آی‌سی‌آی‌اس است اخبار مربوط به قیمت محصولات پلیمری روسیه، اوکراین، بلاروسی، ازبکستان و قزاقستان را گزارش می‌کند.

اما به دنبال شیوع بیماری کرونا کاهش تقاضا محصولات پلیمری حدود ۷.۲ درصد نسبت به سال گذشته کاهش پیدا کرده است، مجموع تولید تخته‌های پلیمری غیرمتخلخل، ورق و فیلم‌ها در ژانویه تا مه سال جاری میلادی به ۱۶۰ هزار و ۵۰۰ تن رسیده است.

منبع: نیپنا

اشتراک گذاری