نمایشگاه ایران بیوتی

به گزارش شیمی‌نیوز: نمایشگاهی در حوزه آرایشی، بهداشتی و مواد شوینده است که هر ساله در شهر تهران در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی برگزار می‌شود. در سال ۱۳۹۸ نمایشگاه ایران بیوتی در تاریخ ۲ تا ۵ اردیبهشت ماه برگزار شد. اما امسال همزمان با شیوع بیماری کرونا و اجرای محدودیت‌ها و قرنطینه برای مردم بیشتر […]

به گزارش شیمی‌نیوز: نمایشگاهی در حوزه آرایشی، بهداشتی و مواد شوینده است که هر ساله در شهر تهران در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی برگزار می‌شود. در سال ۱۳۹۸ نمایشگاه ایران بیوتی در تاریخ ۲ تا ۵ اردیبهشت ماه برگزار شد. اما امسال همزمان با شیوع بیماری کرونا و اجرای محدودیت‌ها و قرنطینه برای مردم بیشتر شهرها، برگزاری این نمایشگاه در هاله‌ای از ابهام بود. با پیگیری مسئولین و حفط پروتکل‌های اجتماعی این نمایشگاه قرار است درتاریخ ۱ الی ۴ مرداد ماه برگزار شود، شرکت برگزار کننده این نمایشگاه سامع پادنوین است.

نمایشگاه ایران بیوتی می‌تواند زمینه مناسبی برای شناسایی مصرف کننده، تولید کننده، تبلیغات، بازدید از فعالیت رقبا باشد. از جمله ارگان‌هایی که به برگزاری این نمایشگاه نظارت دارند می‌توان به انجمن صنایع بهداشتی و آرایشی ایران، انجمن صنایع سلولزی بهداشتی ایران اشاره کرد.

هدف از برگزاری چنین نمایشگاهی فروش بیشتر محصولات، معرفی محصولات جدید، معرفی برند و شرکت سازنده، اخذ سفارشات عمده، پیدا کردن تامین کنندگان مواد اولیه با قیمت مناسب است. بخش‌های حاضر در نمایشگاه سال گذشته محصولات شوینده و پاک کننده، نمایندگی کالا و محصولات خارجی، محصولات سلولزی، بهداشتی و آرایشی، محصولات محافظتی از کودک، تجهیزات پزشکی در زمینه زیبایی و صنایع بسته بندی محصولات بودند. در سال گذشته حدود ۲۶۵ شرکت داخلی و خارجی از کشورهای فرانسه، هند، چین، ترکیه، آلمان،ایتالیا و اسپانیا در این نمایشگاه حضور داشتند.

اشتراک گذاری