کاهش سکوهای نفت و گاز آمریکا طی ۱۸ هفته متوالی

به گزارش شیمی‌نیوز به نقل از تسنیم: طبق گزارشات منتشر شده از شرکت نفتی بیکرهیوز، تعداد سکوهای نفتی آمریکا در هفته اخیر بسیار کاش پیدا کرده به طوری که این تعداد به ۲۵۸ سکو رسیده است. میادین نفتی پرمین، ایگل فورد، مارسلوس و بارنت بیشترین کاهش را در میان سایر میادین داشتند. هم اکنون تعداد […]

به گزارش شیمی‌نیوز به نقل از تسنیم: طبق گزارشات منتشر شده از شرکت نفتی بیکرهیوز، تعداد سکوهای نفتی آمریکا در هفته اخیر بسیار کاش پیدا کرده به طوری که این تعداد به ۲۵۸ سکو رسیده است. میادین نفتی پرمین، ایگل فورد، مارسلوس و بارنت بیشترین کاهش را در میان سایر میادین داشتند. هم اکنون تعداد سکوهای نفتی فعال در آمریکا در مقایسه با سال گذشته به تعداد ۷۰۰ دکل کاهش داشته است، در هفته گذشته هم ۴ دکل نفتی فعالیتشان متوقف شد. تعداد سکوهای گاز فعال در آمریکا هم در حال حاضر ۷۲ سکو هستند که در مقایسه با سال گذشته ۱۷۲ سکو کاهش داشته‌اند. علاوه بر آمریکا، دکل‌های متوقف شده کانادا هم در هفته گذشته به ۸ سکو افزایش پیدا کرد و به ۲۶ سکو فعال رسید. این آمار و ارقام‌نشان می‌دهد تعداد دکل‌های نفت و گاز این کشور نسبت به سال گذشته بسیار کاهش پیدا کرده است.
تولید نفت در سال ۲۰۱۹ به ۱۲.۲ میلیون بشکه در روز رسید در حالی که مصرف جهانی نفت و سوخت‌های مایع در سال جاری میلادی کاهش پیدا می‌کند و به ۹۲.۹ میلیون بشکه در روز می‌رسد. میزان مصرف در سال گذشته ۱۰۱ میلیون بشکه در روز بود.

منبع: تسنیم

اشتراک گذاری