تغییر زمان برگزاری نمایشگاه ایران بیوتی

به گزارش شیمی‌نیوز: نمایشگاه ایران بیوتی یکی از  بزرگترین و پرمخاطب ترین نمایشگاه‌های تخصصی در زمینه مواد شوینده، آرایشی، بهداشتی و سلولزی در منطقه می باشد که هر ساله با حضور شرکت‌های مطرح داخلی و خارجی در شهر تهران و محل دائم نمایشگاه‌های بین‌المللی برگزار می‌شود. اما امسال تغییراتی در تقویم نمایشگاهی کشور ایجاد شد و […]

به گزارش شیمی‌نیوز: نمایشگاه ایران بیوتی یکی از  بزرگترین و پرمخاطب ترین نمایشگاه‌های تخصصی در زمینه مواد شوینده، آرایشی، بهداشتی و سلولزی در منطقه می باشد که هر ساله با حضور شرکت‌های مطرح داخلی و خارجی در شهر تهران و محل دائم نمایشگاه‌های بین‌المللی برگزار می‌شود. اما امسال تغییراتی در تقویم نمایشگاهی کشور ایجاد شد و تنها دلیل آن هم شیوع گسترده کرونا در کشور بوده است.
به دنبال افزایش شمار مبتلایان به کرونا در سطح کشور و شهرهای پرتردد تاریخ برگزاری برخی از نمایشگاه‌ها به منظور تغییراتی در برنامه‌ریزی و تشدید کردن پروتکل‌های بهداشتی تغییر کرد، در این بین تاریخ نمایشگاه ایران بیوتی که باید از  ۱ تا ۴ مرداد ماه از ساعت ۱۰ الی ۱۸ در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی برگزار می‌شد به ۹ الی ۱۲ مرداد تغییر پیدا کرده است.

اشتراک گذاری