همکاری ۳ وزارتخانه برای تامین نیاز گرید‌های پزشکی

به گزارش شیمی‌نیوز به نقل از نیپنا: بنابر درخواست وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی کشور به منظور تهیه گرید RP270G برای تولید سرم و سرنگ مورد نیاز کشور باید بین بخش‌های مختلف اتحاد و همکاری شکل بگیرد. در شرایط کنونی تأمین خوراک پروپیلن برای شرکت‌های پلی پروپیلن ساز باعث کاهش عرضه درسایر گروه‌های کالایی […]

به گزارش شیمی‌نیوز به نقل از نیپنا: بنابر درخواست وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی کشور به منظور تهیه گرید RP270G برای تولید سرم و سرنگ مورد نیاز کشور باید بین بخش‌های مختلف اتحاد و همکاری شکل بگیرد. در شرایط کنونی تأمین خوراک پروپیلن برای شرکت‌های پلی پروپیلن ساز باعث کاهش عرضه درسایر گروه‌های کالایی می‌شود. در همین راستا باید وزارت خانه‌های نفت، بهداشت و اقتصاد با همکاری مستمر و اتحاد مسئولیت تامین گریدهای صنایع پزشکی را دربرنامه کاری خود قرار دهند.
طبق اخبار منتشر شده از دفتر توسعه صنایع پائین دستی پیرامون گرید‌های پزشکی مورد نیاز کشور: تولید و عرضه PP نساجی با کاهش جزئی روبه‌رو شده است اما در این شرایط باید بخش بهداشت و درمان کشور برای ساخت سرنگ و سرم فعایت خود را داشته باشد به همین منظور برای تولید و تأمین مواد شیمیایی مورد نیاز برای گرید پزشکی  پتروشیمی شازند ، همکاری و اتحاد بسیار خوبی با معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل گمرک ایران انجام داده است.

منبع: نیپنا

اشتراک گذاری