تداوم رکود صنایع پلیمر امریکا در پی کاهش تقاضای خودروسازان

به گزارش شیمی‌نیوز به نقل از نیپنا: طبق گزارشات منتشر شده از آی‌سی‌آی‌اس، حجم بزرگی از ظرفیت تولید پلیمر صنایع پتروشیمی دوپونت آمریکا به دنبال کاهش تولید صنایع خودروسازی همچنان متوقف شده بود در سه ماه سوم سال جاری با قدرت بیشتری ادامه پیدا خواهد کرد. طبق اظهارات مدیر مالی شرکت صنایع پتروشیمی دوپونت: که […]

به گزارش شیمی‌نیوز به نقل از نیپنا: طبق گزارشات منتشر شده از آی‌سی‌آی‌اس، حجم بزرگی از ظرفیت تولید پلیمر صنایع پتروشیمی دوپونت آمریکا به دنبال کاهش تولید صنایع خودروسازی همچنان متوقف شده بود در سه ماه سوم سال جاری با قدرت بیشتری ادامه پیدا خواهد کرد.
طبق اظهارات مدیر مالی شرکت صنایع پتروشیمی دوپونت: که به محض اینکه میزان تقاضای محصولات برای گریدهای پلیمری بهبود پیدا کند، این شرکت ظرفیت بلااستفاده خود را ظرف تا سه هفته آینده فعال خواهد کرد در پی این اخبار کوچ اضافه کرد: طبق بررسی‌ها شرایط در سه ماه سوم بسیار مطلوب تر از سه ماه دوم سال خواهد بود، حتی با این شرایط پیش بینی می‌کنیم که در سه ماه چهارم پایان سال میلادی شرایط بسیار مطلوب تر از حال شود. مدیر مالی شرکت صنایع پتروشیمی دوپونت طی مصاحبه‌ای اعلام کرد: تولید در بخش صنایع خودروسازی در سراسر جهان در سه ماه دوم سال جاری در مقایسه با سال گذشته حدود ۴۳ درصد کاهش یافته است.

منبع: نیپنا

اشتراک گذاری