پیش ثبت‌نام نمایشگاه بین‌المللی نفت آغاز شد

به گزارش شیمی‌نیوز به نقل از شانا؛ شرکت ملی نفت ایران، طی بیانیه‌ای اعلام کرد که  پیش‌ثبت‌نام بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از ۲۲ تا ۲۷ مردادماه ۱۳۹۹ از طریق سایت این نمایشگاه به نشانی www.iran-oilshow.ir   انجام خواهد شد. این پیش ثبت نام به منظور شناسایی شرکت‌های متقاضی و مشخص شدن تعداد […]

به گزارش شیمی‌نیوز به نقل از شانا؛ شرکت ملی نفت ایران، طی بیانیه‌ای اعلام کرد که  پیش‌ثبت‌نام بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از ۲۲ تا ۲۷ مردادماه ۱۳۹۹ از طریق سایت این نمایشگاه به نشانی www.iran-oilshow.ir   انجام خواهد شد.

این پیش ثبت نام به منظور شناسایی شرکت‌های متقاضی و مشخص شدن تعداد شرکت کنندگان انجام می‌شود به همین دلیل به عنوان ثبت‌نام قطعی تلقی نخواهد شد.

پس از پیش‌ثبت‌نام، فرم‌های درخواستی بررسی خواهند شد  و در صورتی که احراز صلاحیت براساس ارتباط موضوعی آن تایید شود ثبت‌نام قطعی از طریق پست الکترونیک به کسانی که شرایط شرکت در این نمایشگاه را داشته باشند اطلاع‌رسانی خواهد شد. متقاضیان باید اطلاعات کامل و لازم را در سایت نمایشگاه با دقت مطالعه کنند.

به منظور جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

منبع: شانا

 

اشتراک گذاری