بازگشت کارکنان آرامکو از دورکاری

به گزارش شیمی‌نیوز به نقل از ایسنا: شرکت نفتی آرامکو که در شرایط بحرانی کرونا و در اوج شیوع این بیماری کارکنان خود را به دورکاری فرستاده بود در روزهای اخیر از آنان خواست تا به محل کارخود برگردند. طبق گزارشات منتشر شده از دفتر این شرکت نفتی مشخص شده که حدود ۷۵ درصد کارکنان […]

به گزارش شیمی‌نیوز به نقل از ایسنا: شرکت نفتی آرامکو که در شرایط بحرانی کرونا و در اوج شیوع این بیماری کارکنان خود را به دورکاری فرستاده بود در روزهای اخیر از آنان خواست تا به محل کارخود برگردند. طبق گزارشات منتشر شده از دفتر این شرکت نفتی مشخص شده که حدود ۷۵ درصد کارکنان به محل کارشان بازگشته‌اند اما مابقی آن‌ها هنوز دورکار هستند.

کارکنان با حفظ تمامی پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی کار خود را آغاز می‌کنند. این غول بزرگ نفت و انرژی برای پرداخت سود سهام خود که باید سالانه ۷۵ میلیارد دلار را به مدت ۵ سال به سهامدارانش بپردازد، پروژه‌های دیگر خود را به ارزش میلیاردها دلار به تاخیر انداخته است. این شرکت توانسته تا در شرایطی که شرکت‌های رقیب خود در حال ورشکستگی هستند با کاهش هزینه‌های جانبی میزان ضرر و زیان خود را کاهش دهد.

منبع: ایسنا

 

اشتراک گذاری