آغاز پیش‌ثبت‌نام نمایشگاه ایران پلاست ۱۳۹۹

به گزارش شیمی‌نیوز: نمایشگاه ایران پلاست که طبق تقویم اجرایی نمایشگاه‌های بین‌المللی کشور قرار است در تاریخ ۲۴ تا ۲۷ آبان ماه در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر تهران برگزار شود. مدیر چهاردهمین نمایشگاه بین المللی ایران طی بیانیه‌ای اعلام کرد؛ پیش ثبت نام این نمایشگاه مهم  در صنعت پتروشیمی از ۲۵ شهریور ماه آغاز […]

به گزارش شیمی‌نیوز: نمایشگاه ایران پلاست که طبق تقویم اجرایی نمایشگاه‌های بین‌المللی کشور قرار است در تاریخ ۲۴ تا ۲۷ آبان ماه در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر تهران برگزار شود. مدیر چهاردهمین نمایشگاه بین المللی ایران طی بیانیه‌ای اعلام کرد؛ پیش ثبت نام این نمایشگاه مهم  در صنعت پتروشیمی از ۲۵ شهریور ماه آغاز خواهد شد و در ادامه عنوان کرد: این نمایشگاه یکی  از مهم ترین رویدادهای بین‌المللی صنعت پتروشیمی کشور است و قرار بر این شده تا با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی همانند سایر نمایشگاه‌ها برگزار  شود. ایوب بنوی، مدیریت این نمایشگاه را به عهده دارد و اعلام کرد با توجه به شرایط خاص شیوع ویروس کرونا سعی میکنیم تا چهاردهمین نمایشگاه ایران پلاست بسیار هدفمندتر و تخصصی تر از دوره‌های قبلی برگزار شود.
علاقه‌مندان برای شرکت در این نمایشگاه می‌توانند از طریق آدرس iranplast.ir در این نمایشگاه پیش ثبت نام انجام دهند. نمایشگاه ایران پلاست سال ۱۳۹۹ با شعار کسب و کار جهانی و در چهار گروه مواد اولیه، ماشین آلات، کالای ساخته و نیمه ساخته و خدمات فنی و مهندسی برگزار خواهد شد.

اشتراک گذاری