بریتیش پترولیوم: بازار نفت از رونق افتاد

به گزارش شیمی‌نیوز به نقل از تسنیم: طبق گزارشات منتشر شده از بریتیش پترولیوم رشد تقاضا در بازار جهانی نفت به پایان رسیده است. پترولیوم اولین شرکت نفتی در دنیا است که درباره‌ی بازار جهانی نفت این دیدگاه را اعلام کرده است و اعتقاد دارد که مصرف نفت هیچ وقت به شرایط قبل از کرونا بازنمی‌گردد. […]

به گزارش شیمی‌نیوز به نقل از تسنیم: طبق گزارشات منتشر شده از بریتیش پترولیوم رشد تقاضا در بازار جهانی نفت به پایان رسیده است. پترولیوم اولین شرکت نفتی در دنیا است که درباره‌ی بازار جهانی نفت این دیدگاه را اعلام کرده است و اعتقاد دارد که مصرف نفت هیچ وقت به شرایط قبل از کرونا بازنمی‌گردد. اما در این میان بسیاری هنوز بر این موضوع عقیده دارند که تقاضا نفت در بازار جهانی می‌تواند تا یک دهه دیگر رشد کند.
بریتیش پترولیوم یک شرکت نفتی بزرگ انگلیسی است که یک آینده متفاوت را با توجه به شرایط موجود ساخته است. برنارد لونی ۶ ماه پیش به عنوان مدیر بریتیش پترولیوم معرفی شد و در ماه اوت اعلام کرد ۴۰ درصد تولید نفت و گاز خود را طی دهه آینده کاهش خواهد داد و ۵ میلیارد دلار در سال برای ساخت یکی از بزرگترین کسب و کارهای انرژی تجدیدپذیر در جهان هزینه خواهد کرد. این شرکت یکی از حمایت کنندگان و طرفداران استفاده از طرح‌ انرژی تجدید‌پذیر و سوخت پاک است.

منبع: تسنیم

اشتراک گذاری