مواد شیمیایی مازاد شما را به مصرف کنندگان آن می رسانیم

مواد شیمیایی مازاد

شیمی بازار سامانه خرید و فروش آنلاین مواد شیمیایی در راستای استفاده بهینه از مواد اولیه شیمیایی موجود در کشور و جلوگیری از هدر رفت منابع، طرح جامعی را برای شناسایی مواد شیمیایی مازاد موجود در کارخانه ها پیاده کرده تا این مواد را بدون واسطه به دست مصرف کنندگان آن برساند. این مهم با […]

شیمی بازار سامانه خرید و فروش آنلاین مواد شیمیایی در راستای استفاده بهینه از مواد اولیه شیمیایی موجود در کشور و جلوگیری از هدر رفت منابع، طرح جامعی را برای شناسایی مواد شیمیایی مازاد موجود در کارخانه ها پیاده کرده تا این مواد را بدون واسطه به دست مصرف کنندگان آن برساند.

این مهم با همکاری بیش از ۵۰۰ شرکت عضو فعال  و دست کم ۱۱۰۰۰ ماده اولیه ثبت شده در سامانه شیمی بازار انجام می گیرد.

روزانه خریداران بسیاری به وب سایت شیمی بازار جهت ثبت آنلاین درخواست خود و یا با تماس مستقیم با نمایندگان شیمی بازار اقدام به خرید و فروش مواد شیمیایی می کنند.

شیمی بازار به عنوان پلی بین خریداران و فروشندگان، تمامی درخواست ها و تماس ها را به شرکت های تولید کننده و یا وارد کننده مربوطه ارجاع می دهد و جهت بهبود کیفیت خدمات خود با پیگیری تماس ها میزان رضایت خریداران و فروشندگان را می سنجد.

چنانچه شما نیز خریدار یا فروشنده مواد شیمیایی هستید به سایت شیمی بازار به نشانی www.chemibazar.com  مراجعه کنید و یا با ۰۲۱-۸۷۷۰۰۴۷۶ تماس بگیرید.

مواد شیمیایی مازاد

اشتراک گذاری