شرایط جدید شرکت صنایع ملی پتروشیمی برای نمایشگاه ایران پلاست

به گزارش شیمی‌نیوز: نمایشگاه ایران پلاست سال ۱۳۹۹ با شرایط بسیار سخت‌تر در مقایسه با سال گذشته برگزار خواهد شد، شیوع ویروس کرونا و اپیدمی شدن این ویروس باعث شد تا بسیاری از نمایشگاه‌های سال جاری لغو شوند اما برخی از این رویدادها با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی انجام خواهند شد. نمایشگاه ایران پلاست هم […]

به گزارش شیمی‌نیوز: نمایشگاه ایران پلاست سال ۱۳۹۹ با شرایط بسیار سخت‌تر در مقایسه با سال گذشته برگزار خواهد شد، شیوع ویروس کرونا و اپیدمی شدن این ویروس باعث شد تا بسیاری از نمایشگاه‌های سال جاری لغو شوند اما برخی از این رویدادها با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی انجام خواهند شد. نمایشگاه ایران پلاست هم یکی دیگر از این رویدادهاست، که امروز ۱۶ مهرماه شرایط رزرو غرفه و قوانین ورود به نمایشگاه را منتشر کردند.

درحالی که بیژن زنگنه، وزیر نفت کشور برگزاری نمایشگاه بین‌المللی نفت تهران را به تعویق انداخت، مخالفتی با برپایی نمایشگاه ایران پلاست نداشت. قرار بر این شده تا در نمایشگاه ایران پلاست فاصله بین غرفه‌ها دومتر باشد تا از ازدحام جمعیت در سال‌ها جلوگیری شود، اما با این وجود بسیاری از شرکت‌ها که در سال‌های گذشته در این نمایشگاه حضور داشتند به منظور حفظ سلامت پرسنل خود اعلام کردند که در نمایشگاه سال جاری حضور پیدا نخواهند کرد.

 

اشتراک گذاری