برگزاری کنفرانس مهندسی شیمی و نانو فناوری در دزفول

به گزارش شیمی‌نیوز به نقل از ایسنا: قرار بر این شده تا در ۲۴ و ۲۵ دی ماه سال جاری در دانشگاه جندی شاپور کنفرانس ملی مهندسی شیمی و نانوفناوری در شهر دزفول برگزار شود. این کنفرانس ملی با همکاری دانشگاه صنعتی دزفول و سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان برگزار خواهد شد. در این […]

به گزارش شیمی‌نیوز به نقل از ایسنا: قرار بر این شده تا در ۲۴ و ۲۵ دی ماه سال جاری در دانشگاه جندی شاپور کنفرانس ملی مهندسی شیمی و نانوفناوری در شهر دزفول برگزار شود. این کنفرانس ملی با همکاری دانشگاه صنعتی دزفول و سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان برگزار خواهد شد.

در این کنفرانس موضوعاتی چون جداسازی و پدیده‌های انتقال، پدیده‌های سطحی، پالایشگاه و پتروشیمی، دینامیک سیالات محاسباتی، شبیه‌سازی و بهینه‌سازی واحدهای فرآیندی، ازدیاد برداشت نفت، واکنش‌های شیمیایی و فوتوکاتالیست، پلیمرهای زیستی و زیست فناوری، دارورسانی هوشمند و کنترل رهایش دارو، فرآوری و بسته‌بندی صنایع غذایی، محیط زیست و توسعه پایدار، نوآوری در انرژی‌های تجدیدپذیر، انتگراسیون انرژی، سنتز و کاربرد نانوکاتالیست‌ها، سنتز نانوساختارها، نانوبیوسنسورها و نانوسیالات مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

آخرین مهلت ارسال مقالات برای حضور در این کنفرانس ۲۷ آذر و آخرین مهلت ثبت‌نام در کارگاه‌ها ۱۰ دی ماه است. علاقه مندان می‌توانند برای ارسال آثار خود به نشانی www.chnano.ir مراجعه کنند.

 

منبع: ایسنا

اشتراک گذاری