شاخص‌های بورس آمریکا و اروپا سبز پوش شدند

به گزارش شیمی‌نیوز به نقل از ایسنا: بورس آمریکا در وال استریت، بیشتر شاخص‌ها صعودی بودند به طوری که دو شاخص از سه شاخص اصلی در مقایسه با روز گذشته در رقم بالاتری به ثبت رسیدند.  شاخص «داوجونز ایدانستریال اوریج» با ۰.۳۹ درصد، شاخص «اس اند پی ۵۰۰» با ۰.۰۱ درصد افزایش همراه بودند اما در […]

به گزارش شیمی‌نیوز به نقل از ایسنا:

بورس آمریکا

در وال استریت، بیشتر شاخص‌ها صعودی بودند به طوری که دو شاخص از سه شاخص اصلی در مقایسه با روز گذشته در رقم بالاتری به ثبت رسیدند.  شاخص «داوجونز ایدانستریال اوریج» با ۰.۳۹ درصد، شاخص «اس اند پی ۵۰۰» با ۰.۰۱ درصد افزایش همراه بودند اما در مقابل شاخص «نزدک کامپوزیت» با ۰.۳۶ درصد ریز در قیمت همراه بود.

بورس آسیا

در بازار بورس آسیا، شاخص‌ها عملکرد نسبتا بدی داشتند؛ شاخص “نیک کی ۲۲۵” با ۰.۴۱ درصد کاهش همراه بود، شاخص “هانگ سنگ” با ۰.۹۴ درصد افزایش، شاخص “شانگهای  کامپوزیت” با ۰.۱۵ درص افت قیمت همراه بوده است.

بورس اروپا

در معاملات بازار بورس اروپا شاخص‌ها روند نسبتا خوبی داشتند، شاخص “فوتسی ۱۰۰” با ۱.۴۹ درصد افزایش، شاخص “دکس ۳۰” با ۱.۶۹ درصدی، شاخص “کک ۴۰” با  افزایش ۲.۰۴ درصدی و شاخص “ایبکس ۳۵” با ۰.۴۸ درصد افزایش قیمت همراه بود.

منبع: ایسنا

 

اشتراک گذاری