بورس کشور اولین روز خود را با چراغ قرمز شروع کرد

به گزارش شیمی‌نیوز به نقل از ایسنا: امروز ۲۷ مهرماه تابلو بورسی در بازار بورس و فرابورس کشور همچنان قرمز بود. شاخص کل بورس امروز با ۴۷ هزار و ۱۷ واحد کاهش به رقم یک میلیون و ۵۱۴ هزار واحد رسید. معامله گران در این بازار حدود ۷۷۵ هزار معامله به ارزش ۶۳ هزار و […]

به گزارش شیمی‌نیوز به نقل از ایسنا: امروز ۲۷ مهرماه تابلو بورسی در بازار بورس و فرابورس کشور همچنان قرمز بود. شاخص کل بورس امروز با ۴۷ هزار و ۱۷ واحد کاهش به رقم یک میلیون و ۵۱۴ هزار واحد رسید. معامله گران در این بازار حدود ۷۷۵ هزار معامله به ارزش ۶۳ هزار و ۱۷۳ میلیارد ریال انجام دادند. از جمله نمادهایی که تاثیر منفی به روی بورس کشور گذاشتند می‌توان به فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران، سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین، معدنی و صنعتی گل گهر، پالایش نفت اصفهان، پالایش نفت تهران و پالایش نفت بندرعباس اشاره کرد.

اما در بازار فرابورس کشور شاخص کل برابر با ۳۵۳ واحد کاهش، در رقم ۱۷ هزار و ۷۲۱ واحد ایستاد، امروز در این بازار ۵۹۳ هزار معامله به ارزش ۳۴ هزار و ۵۷۱ میلیارد ریال ارزش داشت. نمادهای پلیمر آریا ساسول، سنگ اهن گهر زمین، پتروشیمی زاگرس، سرمایه گذاری صبا تامین، فولاد هرمزگان جنوب، سهامی ذوب آهن اصفهان و پتروشیمی تندگویان تاثیر بسیار منفی به روی این بازار داشتند.

 

منبع: ایسنا

اشتراک گذاری