حفر ۸۲ حلقه چاه نفت و گاز از ابتدای سال جاری

به گزارش شیمی‌نیوز به نقل از شانا: سعید اکبری، سرپرست معاونت عملیات حفاری شرکت ملی نفت و گاز ایران عنوان کرد: از ابتدای سال جاری حدود ۸۲ حلقه چاه تا به امروز حفاری شده‌اند که از این تعداد ۲۳ حلقه توسعه‌ای/ توصیفی، ۵۷ حلقه تعمیری و دو حلقه اکتشافی بوده است. ۶۳ حلقه از این […]

به گزارش شیمی‌نیوز به نقل از شانا: سعید اکبری، سرپرست معاونت عملیات حفاری شرکت ملی نفت و گاز ایران عنوان کرد: از ابتدای سال جاری حدود ۸۲ حلقه چاه تا به امروز حفاری شده‌اند که از این تعداد ۲۳ حلقه توسعه‌ای/ توصیفی، ۵۷ حلقه تعمیری و دو حلقه اکتشافی بوده است. ۶۳ حلقه از این چاه‌ها در گستره عملیاتی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، هفت حلقه در شرکت نفت فلات قاره، هفت حلقه در شرکت مهندسی و توسعه نفت، دو حلقه در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، یک حلقه در قالب پروژه و دو حلقه در پروژه‌های مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران حفاری و تکمیل شد.

سرپرست معاونت عملیات حفاری شرکت ملی حفاری ایران عنوان کرد: از اول فروردین‌ماه تا ۳۰ آبان‌ماه سال جاری عملیات حفاری و تکمیل ۱۴ حلقه چاه، ۲۵۶ روز زودتر از برنامه پیش‌بینی‌شده انجام شد، در این مدت حدود ۴۵ هزار و ۴۰۶ متر حفاری انجام شده است.

 

منبع: شانا

اشتراک گذاری