آغاز به کار نمایشگاه صنعت آب، برق و گاز کشور

به گزارش شیمی‌نیوز به نقل از تسنیم: نمایشگاه‌های بین‌المللی صنعت برق و آب و فاضلاب ایران توانست مجوز لازم برای برگزاری نمایشگاه از ۲۳ تا ۲۶ دی‌ماه جاری را در ۱۰ سالن نمایشگاهی در فضایی بالغ بر سه هزار متر مربع اخذ کند. صبح امروز ۲۳ دی ماه وزیر نیرو کشور به همراه معاونان و […]

به گزارش شیمی‌نیوز به نقل از تسنیم: نمایشگاه‌های بین‌المللی صنعت برق و آب و فاضلاب ایران توانست مجوز لازم برای برگزاری نمایشگاه از ۲۳ تا ۲۶ دی‌ماه جاری را در ۱۰ سالن نمایشگاهی در فضایی بالغ بر سه هزار متر مربع اخذ کند. صبح امروز ۲۳ دی ماه وزیر نیرو کشور به همراه معاونان و مدیران ارشد صنعت برق و آب و فاضلاب کشور و تعدادی از میهمانان خارجی این نمایشگاه را افتتاح کردند.
بازدیدها از این نمایشگاه فقط برای بازدیدکنندگان تخصصی و فعالان اقتصادی صنعت آب و برق بوده و برای عموم آزاد نیست. در این نماشگاه جمعا ۲۷۵ شرکت داخلی و خارجی شرکت کرده‌اند، ۲۰۰ شرکت‌کننده در بیستمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی صنعت برق ایران و بیش از ۷۵ شرکت‌کننده در شانزدهمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران حضور دارند. در حاشیه این رویداد بین‌المللی سه کارگاه آموزشی پیرامون بحث‌های روز صنعت آب، برق و همسو با اهداف برگزاری نمایشگاه برپا خواهد شد.

 

منبع: تسنیم

اشتراک گذاری