تحرین ۱۶ نهاد و ۳ فرد ایرانی از جانب امریکا

به گزارش شیمی‌نیوز به نقل از خبرگزاری مهر: وزارت خزانه داری آمریکا در روز گذشته تحریم‌های جدید را بر علیه برخی از نهادهای دولت ایران و مقامات ایرانی وضع کرد. در بیانیه صادره شده از سوی وزارت خزانه داری آمریکا: ۱۶ نهاد از جمله تولید کننده واکسن کرونا در ایران را در لیست تحریم‌های جدید […]

به گزارش شیمی‌نیوز به نقل از خبرگزاری مهر: وزارت خزانه داری آمریکا در روز گذشته تحریم‌های جدید را بر علیه برخی از نهادهای دولت ایران و مقامات ایرانی وضع کرد.
در بیانیه صادره شده از سوی وزارت خزانه داری آمریکا: ۱۶ نهاد از جمله تولید کننده واکسن کرونا در ایران را در لیست تحریم‌های جدید خود قرار داد. در این میان اشخاصی هم هستند که در لیست تحریم‌های آمریکا قرار گرفته‌اند:

احمد مروی، دارای تابعیت ایران
محمد مخبر، دارای تابعیت ایران
عبدالعزیز المحمداوی (Abd al-Aziz Al-Muhammadawi)،ارای تابعیت عراق

نهادهایی که در لیست تحریم‌های آمریکا قرار گرفته است، عبارتند از: شرکت تولید نیروی برق آبادان، آستان قدس رضوی، موسسه دانش بنیان برکت (تولید کننده واکسن کرونا در ایران)، شرکت کمباین سازی ایران، شرکت گسترش الکترونیک مبین ایران، موسسه حسابرسی مفید راهبر، شرکت مسکن و عمران قدس رضوی، شرکت معادن قدس رضوی، شرکت کاشی سنتی قدس رضوی، شرکت کارگزاری بورس اوراق بهادار رضوی، سازمان اقتصادی رضوی، شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات رضوی، شرکت توسعه نفت و گاز رضوی، شرکت مدیریت زنجیره تامین رضوی، شرکت شهاب خودرو و شرکت توسعه حفاری.

 

منبع: خبرگزاری مهر

اشتراک گذاری