آغاز واکسیناسیون کرونا تا قبل از ۲۲ بهمن

به گزارش شیمی‌نیوز به نقل از خبرگزاری مهر: سعید نمکی، درمصحبه اخیر خود عنوان کرد: حدود ۱۰ نقطه قرمز در استان مازندران داریم که با تلاش همکاران ما، این نقاط به سمت رنگ نارنجی تغییر وضعیت می‌دهد، اکنون ۲۳ شهر نارنجی، ۱۶۴ شهر زرد و ۲۵۱ شهر آبی داریم. وزیر بهداشت در ادامه اظهار کرد: […]

به گزارش شیمی‌نیوز به نقل از خبرگزاری مهر: سعید نمکی، درمصحبه اخیر خود عنوان کرد: حدود ۱۰ نقطه قرمز در استان مازندران داریم که با تلاش همکاران ما، این نقاط به سمت رنگ نارنجی تغییر وضعیت می‌دهد، اکنون ۲۳ شهر نارنجی، ۱۶۴ شهر زرد و ۲۵۱ شهر آبی داریم.

وزیر بهداشت در ادامه اظهار کرد: با توجه به کاهش آمار مرگ و میر و ابتلای افراد به کرونا متأسفانه شاهد افت رعایت پروتکل‌ها هستیم. هیچ گونه از ویروس انگلیسی را نداشته‌ایم و حال آن چند نفر نیز رو به بهبود است.

نمکی در ادامه اظهار کرد: مراحل بالینی واکسن بنیاد برکت و مؤسسه رازی نیز در حال دنبال شدن است. در مورد واکسن مشترک با کوبا نیز پیش بینی می‌کنیم اواسط بهار به مرحله تولید انبوه برسد. در رابطه با خرید واکسن هم تلاش می‌کنیم تا قبل از ۲۲ بهمن کار واکسیناسیون گروه‌های حساس را انجام دهیم.

 

منبع: خبرگزاری مهر

اشتراک گذاری