نقاط داغ کرونایی در شهر تهران

به گزارش شیمی‌نیوز به نقل از خبرگزاری مهر: علیرضا زالی، در رابطه با وضعیت کووید۱۹ در شهر تهران عنوان کرد: در هفته اخیر تعداد افراد مبتلا به بیماری کرونا حدود ۳ درصد رشد داشته است. از ابتدای هفته گذشته تا به امروز تعداد افراد مبتلا به ویروس کورونا در حال افزایش است. این آمار نشان‌دهنده افزایش […]

به گزارش شیمی‌نیوز به نقل از خبرگزاری مهر: علیرضا زالی، در رابطه با وضعیت کووید۱۹ در شهر تهران عنوان کرد: در هفته اخیر تعداد افراد مبتلا به بیماری کرونا حدود ۳ درصد رشد داشته است. از ابتدای هفته گذشته تا به امروز تعداد افراد مبتلا به ویروس کورونا در حال افزایش است. این آمار نشان‌دهنده افزایش تعداد مبتلایان در هفته‌های آتی بوده است. در این میان تعداد افرادی که در گروه‌های سنی ۵۰ تا ۶۰ سال در بیمارستان بستری شدند به شدت کاهش پیدا کرده است. ولی همچنان میزان مرگ و میر و میزان بستری به بالای ۷۰ ساله‌ها تعلق دارد.

طبق آخرین بررسی‌ها همچنان مناطق چهار، پنج، دو، ۱۸ و شمال منطقه ۱۵ از نقاطی هستند که شمار مبتلایان به کرونا بیشتر است و از نقاط داغ کرونایی در تهران به حساب می آیند. زالی در ادامه عنوان کرد: پاساژها، مراکز خرید، برخی از رستوران‌ها و مراکز حمل و نقل عمومی خصوصاً متروها از پر خطرترین نقاط چرخش ویروس کووید ۱۹ تلفی می‌شوند.

 

منبع: خبرگزاری مهر

اشتراک گذاری