هلدینگ سرمد تجارت آرکا

هلدینگ سرمد تجارت آرکا با مدیریت جناب آقای مهدی سلیمی، فعالیت خود را در زمینه خدمات رسانی به واحدهای تولید کشور از جمله واحدهای شیمیایی آغاز کرد. هدف و خط مشی این شرکت از زمان آغاز فعالیتش(۱۳۹۸) توزیع مواد شیمیایی در صنایع مختلف کشور بوده است. اکنون هلدینگ سرمد تجارت آرکا با توجه به نیرو […]

هلدینگ سرمد تجارت آرکا با مدیریت جناب آقای مهدی سلیمی، فعالیت خود را در زمینه خدمات رسانی به واحدهای تولید کشور از جمله واحدهای شیمیایی آغاز کرد. هدف و خط مشی این شرکت از زمان آغاز فعالیتش(۱۳۹۸) توزیع مواد شیمیایی در صنایع مختلف کشور بوده است. اکنون هلدینگ سرمد تجارت آرکا با توجه به نیرو متخصص، جوان و خلاق خود و با تجربیاتی که کادر فنی و بازرگانی دارد، توانسته در زمینه تامین مواد اولیه صنایع مختلف کشور موفق عمل کند.

یکی از دستاوردهای مهم و بزرگ این هلدینگ، تامین مواد اولیه با نازل‌ترین قیمت و کیفیت بالا است. این هلدینگ در مدت زمان کوتاهی توانست خدمات خود را به نیمی از استان‌های کشور عرضه کند، این موضوع نشان‌دهنده وجود نیرو متخصص و کادر فعال آن است.هلدینگ سرمد تجارت آرکا مواد اولیه خود را از منابع داخلی به منظور حمایت از تولید داخلی تهیه می‌کند، اما بخشی از مواد اولیه که در کشور وجود ندارد از کشورهای دیگری چون چین و هند تامین می‌شوند. در زمینه خرید و فروش علاوه بر تقاضا شرکت‌های داخلی تولید کننده، شرکت‌های بازرگانی هم متقاضی محصولات این شرکت هستند. این هلدینگ همانند سایر شرکت‌های همکار به دلیل عدم ثبات قیمت ارز و اقتصاد متزلزل با بحران‌هایی مواجه شد، اما بعد از مدتی با توجه به پیشنهادات و راه‌کارهای افراد متخصص و متبحر از شدت بحران‌ها کاسته شد. از جمله تاثیراتی که این بحران‌ها روی فعالیت هلدینگ داشته است می‌توان به :

  • افزایش قیمت مواد اولیه با توجه به نرخ ارز
  • تاخیر در تحویل سفارشات مشتریان

اشاره کرد. با توجه به شرایط شیوع ویروس کووید۱۹ این هلدینگ از هیچ یک از امکانات حمایتی دولت استفاده نکرد و تنها با تکیه بر تخصص افراد و منابع موجود فعالیت خود را ادامه می‌دهد.


هلدینگ سرمد تجارت آرکا از زمان آغاز همکاری خود با مجموعه شیمی بازار میزان فروش محصولات و درخواست مشتریانش افزایش پیدا کرده و در مقایسه با قبل فعالیت آن به مراتب بیشتر شده است. به همین جهت به شرکت‌های بازرگانی مرتبط با این حوزه پیشنهاد می‌شود که برای پیشرفت و پیشبرد اهداف خود با مجموعه شیمی بازار همکاری کنند. برای آگاهی از محصولات و ارتباط با هلدینگ می‌توانید به سایت هلدینگ سرمد تجارت آرکا به آدرس http://sarmadtejart.ir/،  عضویت در سایت شیمی بازار و شبکه‌های اجتماعی چون اینستاگرام، تلگرام و …. مراجعه کنید.

 

اشتراک گذاری