تاثیر چای سبز در درمان ویروس کرونا

به گزارش شیمی‌نیوز به نقل از ایسنا: طبق تحقیقات جدیدی که دانشمندان انجام داده‌اند ماده‌ای در چای سبز وجود دارد که می تواند با جلوگیری از اتصال ویروس کرونا به سلول‌های انسانی، از ابتلا فرد به کووید ۱۹ و انواع جهش یافته این ویروس، جلوگیری کند. به طور کلی نوشیدن این چای در بهبود بیماری‌های […]

به گزارش شیمی‌نیوز به نقل از ایسنا: طبق تحقیقات جدیدی که دانشمندان انجام داده‌اند ماده‌ای در چای سبز وجود دارد که می تواند با جلوگیری از اتصال ویروس کرونا به سلول‌های انسانی، از ابتلا فرد به کووید ۱۹ و انواع جهش یافته این ویروس، جلوگیری کند.
به طور کلی نوشیدن این چای در بهبود بیماری‌های قلبی و عروقی موثر است و همچنین در درمان بیماری‌های خود ایمنی چون بیماری روماتیسم نیز بسیار موثر عمل خواهد کرد.

در تحقیقات اخیر دانشمندان بر روی چای سبز مشخص شد که در این تحقیق مشخص شده است که چای سبز می تواند از رشد و تکثیر ویروس کرونا جلوگیری کند. البته این مطالعه و تحقیق صورت گرفته آزمایشگاهی بوده و در این پروسه، سلول‌های بدن انسان به موادی که از چای سبز استخراج شده اند آغشته شده و در مجاورت ویروس‌های کرونا حتی نوع جهش یافته کروناویروس قرار گرفته است.

منبع: ایسنا

 

اشتراک گذاری