افزایش میزان تولیدات نفت شیل آمریکا

به گزارش شیمی‌نیوز به نقل از تسنیم: اداره اطلاعات انرژی آمریکا در روز گذشته در بیانیه‌ای اعلام کرد؛ انتظار داریم که تولید نفت آمریکا از هفت میدان نفتی بزرگ شیل ۱۳ هزار بشکه در روز در ماه مه افزایش پیدا کند و این مقدار به ۷.۶۱ میلیون بشکه در روز برسد. طبق این گزارشات بیشترین افزایش تولید […]

به گزارش شیمی‌نیوز به نقل از تسنیم: اداره اطلاعات انرژی آمریکا در روز گذشته در بیانیه‌ای اعلام کرد؛ انتظار داریم که تولید نفت آمریکا از هفت میدان نفتی بزرگ شیل ۱۳ هزار بشکه در روز در ماه مه افزایش پیدا کند و این مقدار به ۷.۶۱ میلیون بشکه در روز برسد. طبق این گزارشات بیشترین افزایش تولید از حوزه پرمین، بزرگترین حوزه تولید نفت شیل در آمریکا بود. اکنون و در حال حاضر انتظار می‌رود تولید در حوزه نفتی ۵۲ هزار بشکه در روز افزایش پیدا کند و به ۴.۴۷ میلیون بشکه در روز برسد.
تولید در سایر حوزه‌های نفتی آمریکا مانند باکن و ایگل فورد هم به ترتیب ۱۲ هزار و ۹۰۰۰ بشکه در روز کاهش پیدا می‌کند. طبق گزارش اداره اطلاعات انرژی آمریکا، تولید گاز طبیعی از شیل ۰.۱ میلیارد فوت مکعب در روز در ماه مه کاهش داشته و به ۸۲.۸ میلیارد فوت مکعب می‌رسد. تولید گاز آمریکا در ماه دسامبر ۲۰۱۹ هم به بالاترین رقم ۸۶.۹ میلیارد فوت مکعب در روز رسیده بود.

 

منبع: تسنیم

 

اشتراک گذاری