آغاز واکسیناسیون یک میلیون نفر در کشور از امروز

به گزارش شیمی‌نیوز به نقل از خبرگزاری مهر: سعید نمکی در حاشیه نشست روز گذشته عنوان کرد: خوشبختانه از زمانی که کشورهای مستعد جهان شروع واکسن کرونا را آغاز کردند، کشور ایران هم فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرد، به این ترتیب توانست گام‌های مؤثری را در این زمینه بردارد. وی در ادامه […]

به گزارش شیمی‌نیوز به نقل از خبرگزاری مهر: سعید نمکی در حاشیه نشست روز گذشته عنوان کرد: خوشبختانه از زمانی که کشورهای مستعد جهان شروع واکسن کرونا را آغاز کردند، کشور ایران هم فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرد، به این ترتیب توانست گام‌های مؤثری را در این زمینه بردارد.
وی در ادامه عنوان کرد: به مردم عزیز کشورمان این مژده را می‌دهیم که از روز گذشته با دعوتی که از رؤسای دانشگاه‌های علوم پزشکی کردم، به همه دستور دادم و تیم‌هایی را هم به همه استان‌ها فرستادم که ما یک میلیون دوز واکسن جدید را که قرار بود قبل از عید به ما برسد، اما با تأخیر در نیمه دوم فروردین ماه ۱۴۰۰ دریافت کردیم، به سرعت توزیع کردیم و از امروز به صورت گسترده این واکسیناسیون انجام می‌شود.

وی در انتها افزود: این یک میلیون نفر افراد باقی مانده از واکسیناسیون قبلی در زمینه گروه پزشکی، پیراپزشکی و گروه‌های بهداشت و درمان و رزیدنت‌ها، انترن‌ها، دانشجویان پزشکی که در بیمارستان‌ها هستند.

 

منبع: خبرگزاری مهر

اشتراک گذاری